Obserwujesz 0 usług
usługi i oferty, ceny usług auslugi.pl
Treść usługi: Fundamenty wkręcane, kotwy do ziemi, wkręty do ziemi.
Informacje o ogłoszeniu
Miejsce ukazania: wielkopolskie   »   Jarocin Cena: 1 zł Adres e-mail: oldom2@op.pl Telefon Kontaktowy: 694745875 Data dodania:   18 lipiec 2019 14:38:42 Ofertę oglądano:   21 zobacz inne ogłoszenia tego użytkownika z tej kategorii (2) » zobacz wszystkie ogłoszenia tego użytkownika (2) »
Odpowiedz na tą usługę!
Polska firma OLDOM sp. z o.o. zajmuje się produkcją pali, kotew ,fundamentów stalowych,wkręcanych w ziemię, mających zastosowanie w budowie: domów, hali, tarasów, ogrodzeń, placów zabaw, kładek, pomostów, oświetlenia – lamp ogrodowych i ulicznych, montowania tablic reklamowych, banerów, itp.
System ten stosowany jest od lat w innych krajach i pozwala na budowę ww. obiektów zarówno przez amatorów jak i profesjonalistów. Dzięki zastosowania naszego produktu zyskujemy łatwość i szybkość montażu.
Nie musimy kopać lub wiercić pod obsadzenie słupów nośnych i obsadzać ich w zaprawie betonowej. Wkręcony pal, kotwa, fundament, pozwala na dalsze prace budowlane bez przerw technologicznych związanych z twardnieniem zaprawy betonowej lub innej.
Wkręcanie naszych fundamentów odbywa się za pomocą klucza - urządzenia, który udostępniamy, wypożyczamy naszym klientom. System nie wymaga zastosowania drogich i specjalistycznych maszyn aby wkręcić nasze fundamenty w ziemię.
Więcej informacji na stronie www.oldom.info
Informacje szczegółowe pod telefonem numer 665 124 215, 665 124 216, 663 868 061.
W przypadku kontaktu z ogłoszeniodawcą, prosimy powołać się na serwis auslugi.pl
Mapa Jarocin

Powiększ mapę
współrzędne geograficzne Jarocin

51° 58′ 20″ N, 17° 30′ 6″ E
Galeria zdjęć: Fundamenty wkręcane, kotwy do ziemi, wkręty do ziemi.
Fundamenty wkręcane, kotwy do ziemi, wkręty do ziemi. Fundamenty wkręcane, kotwy do ziemi, wkręty do ziemi. Fundamenty wkręcane, kotwy do ziemi, wkręty do ziemi.
Podobne usługi

Żmijka slimak pióro zwijka

Maszyny Rolnicze ogłoszenia, oferty, ceny i usługi, szukam nowe i używane ciągniki, kombajny, przyczepy, traktory zetor, ursus, maszyny do ciągnika, narzędzia ręczne, części zamienne, oferty wynajmu maszyn rolniczych.

ogłoszenia
Usługi Oferty - auslugi.pl 2017r.
Wszystkie prawa zastrzeżone!
 
Serwisy Internetowe E-GRUPA