Obserwujesz 0 usług
usługi i oferty, ceny usług auslugi.pl

POMOC - jak korzystać z serwisu, najczęstsze pytania - auslugi.pl

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi:

Kim jesteśmy ?
Serwis auslugi.pl jest serwisem ogłoszeniowym, gdzie można prezentować swoje usługi poprzez internet, auslugi.pl  dociera do ponad 2500 miejscowości w Polsce!

Czy trzeba płacić za dodanie ogłoszenia?
NIE -  Dodawanie ogłoszeń w serwisie auslugi.pl jest darmowe, (dotyczy wybrania jednej lokalizacji do jednego ogłoszenia)

Czy istnieje limit dodawania ogłoszeń?

Nie - Możesz dodać tyle ogłoszeń ile chcesz. Pamiętaj jednak, że każde ogłoszenie dodane w ciągu 2 dni musi się od siebie różnić tytułem i treścią!

Czy mogę dodać to samo ogłoszenie do kilku miast?
Tak - ale jest to opcja płatna,
Dodanie ogłoszenia do JEDNEJ lokalizacji jest BEZPŁATNE, wybór kilku na raz jest dodatkowo płatne w/g stawki 0,5 zł za każdą kolejną lokalizację, klikasz przycisk danego województwa, do którego chcesz dodać ogłoszenie następnie wybierasz miejscowości, w której ogłoszenie ma się ukazać. W momencie wybierania kolejnych miast system od razu wylicza koszt wybranych lokalizacji.

Czy mogę dodać ogłoszenie na całe województwo?
Tak - podczas dodawania ogłoszenia, w wyborze lokalizacji klikasz przycisk danego województwa, do którego chcesz dodać ogłoszenie, następnie niebieski przycisk zaznacz wszystko po czym kliknij zielony przycisk przelicz w tym momencie pojawi się koszt wybranych miejscowości w danym województwie.

Czy mogę dodać swoje ogłoszenie do kilku województw na raz?
Tak - podczas dodawania ogłoszenia, w wyborze lokalizacji klikasz przycisk danego województwa, do którego chcesz dodać ogłoszenie, następnie wybierasz miasta w danym woj. lub niebieski przycisk zaznacz wszystko, to samo wykonujesz w kolejnych województwach. Następnie kliknij zielony przycisk przelicz w tym momencie pojawi się koszt wszystkich wybranych miejscowości z kilku różnych województw.

Czy mogę dodać ogłoszenie na cały kraj?
Tak - podczas dodawania ogłoszenia, w wyborze lokalizacji wybierz opcję 'wszystkie'  po czym kliknij zielony przycisk przelicz w tym momencie pojawi się koszt  wybranych miejscowości.
 
Co zyskam wybierając większą ilość miast podczas dodawania ogłoszenia?
Większa liczba wybranych miejscowości podczas dodawania ogłoszenia gwarantuje jego większą oglądalność nawet o 1000% docierasz w ten sposób do znacznie większej liczby odbiorców danego ogłoszenia, co przekłada się na jego większą skuteczność.
Uwaga! - dodatkowo ogłoszenie dodane do większej liczby miejscowości lepiej się pozycjonuje w wyszukiwarce Google i jest na wyższych pozycjach!

Czy mogę wybrać dłuższy czas wyświetlania ogłoszenia?
W formularzu wypełniania danych dodawanego ogłoszenia wystarczy Ustawić dłuższy czas wyświetlania ogłoszenia na: do wyboru od 1-12 miesięcy (standardowe ogłoszenie jest ważne na 1 miesiąc, wybór dłuższy czas jest opcją płatną)

Jak mogę wypromować swoją usługę?
W formularzu wypełniania danych dodawanego ogłoszenia wystarczy wybrać opcję: ogłoszenie promowane takie ogłoszenia są wyświetlane losowo na stronie głównej naszego serwisu oraz dodatkowo są wyróżnione i pokazują się zawsze jako pierwsze w liście ogłoszeń, (takie ogłoszenia cieszą się większą ilością wyświetleń).

Jak dodać ogłoszenie usługę?
Aby dodać ogłoszenie należy kliknąć w przycisk Dodaj ogłoszenie, wybrać kategorię, a z niej odpowiednią podkategorię tematycznie związaną z dodawanym ogłoszeniem, następnie należy wprowadzić odpowiednie dane w prosty formularz, kliknąć podgląd ogłoszenia a następnie w przycisk dodaj ogłoszenie.

Czy muszę się zarejestrować aby dodać ogłoszenie?
Nie - dodawanie ogłoszeń w serwisie auslugi.pl nie wymaga rejestracji.
Aby dodać ogłoszenie wystarczy w formularzu dodawania ogłoszenia podać swój adres e-mail, na który trafia narzędzia do późniejszego zarządzania Twoim ogłoszeniem oraz ewentualne odpowiedzi na ogłoszenie.

Jak usunąć / edytować usługę ?
W celu usunięcia lub edycji ogłoszenia należy kliknąć w odpowiedni link w mailu przesłanym do Ciebie w momencie publikacji ogłoszenia, jeżeli taki link nie dotarł na Twoja pocztę lub z innych przyczyn już go nie posiadasz, wówczas należy otworzyć Twoje ogłoszenie znajdujące się na serwisie auslugi.pl i pod jego tytułem kliknąć w link: zarządzaj lub edytuj To ogłoszenie i postępować zgodnie z podpowiedziami.

Jak mogę odpowiedzieć na usługę?
Aby odpowiedzieć na dane ogłoszenie należy kliknąć w przycisk Odpowiedz na usługę i postępować zgodnie z podpowiedziami.

W jaki sposób mogę dodatkowo wypromować swoje ogłoszenie?
W karcie danego ogłoszenia jedną z opcji jest poleć znajomemu usługę, należy je kliknąć i postępować zgodnie z podpowiedziami a Twój znajomy otrzyma od nas maila z linkiem do tego ogłoszenia.

Co to jest Promotor Usługi?
Promotor ogłoszenia to kolejne narzędzie dzięki, któremu dodatkowo wypromujesz swoje ogłoszenie poprzez swoja stronę lub blog, Kliknij w Twoje ogłoszenie następnie w link pod jego tytułem: Promotor usługi i postępuj zgodnie z podpowiedziami (Uwaga! - promotor w znaczny sposób przyczynia się do pozycjonowania Twojego ogłoszenia w wyszukiwarce Google). 

Czy mogę wydrukować ogłoszenie?
Tak - w karcie każdego ogłoszenia jest taka opcja zaraz pod jego tytułem.

Jak zgłosić naruszenie zasad konkretnego ogłoszenia / usługi?
W każdym ogłoszeniu pod jego tytułem jest opcja zgłoś usługę do moderacji, kliknij ten link i postępuj zgodnie z podpowiedziami.

Czy jest jakieś narzędzie do obserwowania kilku usług, które mnie interesują?
Tak w karcie każdego ogłoszenia oraz w liście ogłoszeń jest opcja obserwuj usługę.

Dlaczego moje ogłoszenie zostało usunięte?
Głównymi przyczynami usunięcia danego ogłoszenia jest naruszenie zasad regulaminu auslugi.pl.
Dodatkowo serwis auslugi.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia każdego bezpłatnego ogłoszenia bez podania przyczyn.

Jak mogę skontaktować się z auslugi.pl
?
 Aby skontaktować się z nami należy przejść do działu kontakt.

Jak mogę zgłosić uwagi/sugestie do funkcjonalności serwisu auslugi.pl?
Wszystkie uwagi i sugestie można składać za pomocą działu kontakt

Czy serwis auslugi.pl pośredniczy w transakcjach?

Nie pośredniczymy w transakcjach zawieranych w serwisie.

Jak mogę ustrzec się przed próbami oszustw?

Prosimy o dokładne zapoznanie się z treścią ogłoszeniodawcy im więcej danych kontaktowych podaje do siebie tym jest bardziej wiarygodny.
Jeżeli nie mamy możliwości spotkania się z nim bezpośrednio pod żadnym pozorem nie wysyłajmy mu pieniędzy przed dokonaniem transakcji.
Zachowajmy zdrowy rozsadek! 

ogłoszenia
Usługi Oferty - auslugi.pl 2017r.
Wszystkie prawa zastrzeżone!
 
Serwisy Internetowe E-GRUPA