Obserwujesz 0 usług
usługi i oferty, ceny usług auslugi.pl
Treść usługi: Praca w Policji - Rekrutacja do Policji
Informacje o ogłoszeniu
Miejsce ukazania: mazowieckie   »   Bielsk Cena: 0 zł Adres e-mail: rekrutacjadopolicji@onet.pl Telefon Kontaktowy: 669197294 Data dodania:   21 grudzień 2019 17:48:27 Ofertę oglądano:   15
Odpowiedz na tą usługę!
Szukasz stałej, pewnej i dobrze płatnej pracy? Jeśli tak to zwróć uwagę na służby mundurowe – praca na państwowej posadzie to najpewniejsze źródło utrzymania! Kilka faktów, o których warto wiedzieć:
1. Aby zostać policjantem należy skończyć 18 lat, nie ma maksymalnego limitu wieku.
2. Aby przejść na emeryturę policjant musi posiadać 25 lat służby, a więc rozpoczynając służbę w wieku np. 30 lat odejdziesz na emeryturę w wieku 55 lat!
3. Emerytura policjanta to ok. 75% wartości ostatniej wypłaty.
4. Zarobki policjanta: Kursant (1. grupa zaszeregowania), czyli funkcjonariusz, który przebywa na stacjonarnym szkoleniu podstawowym, zarabia miesięcznie „na rękę” średnio 2.376 zł – ma on zapewnione na czas kursu zakwaterowanie i wyżywienie. Po zakończeniu szkolenia kursant zostaje mianowany policjantem w 2. grupie zaszeregowania, a jego zarobki rosną średnio o ponad 1.069 zł do kwoty 3.445 zł. Wraz z nabywanym doświadczeniem i pokonywaniem kolejnych szczebli zawodowych rośnie także uposażenie. I tak na stanowisku referenta (3. grupa) średnia miesięczna pensja wynosi 3.820 zł, a na stanowisku dzielnicowego i kontrolera ruchu drogowego (4. grupa) – średnio 4,092 zł
5. Aby zostać policjantem należy przejść proces rekrutacji, w którym kandydat poddany jest szeregowi testów, które podlegają punktacji. Na koniec punkty są sumowane, a wyniki umieszczane w rankingu. Najlepsi dostają się do służby.
6. W 2019r. ilość chętnych jest znacznie mniejsza niż w latach poprzednich – dzięki czemu znacznie łatwiej jest zostać policjantem!
Jeśli jesteś zainteresowany pracą w policji i chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat bądź przygotować się do testów czekających w procesie rekrutacji odwiedź serwis www.rekrutacja-do-policji.pl
Znajdziesz tam wszystkie potrzebne informacje!
W przypadku kontaktu z ogłoszeniodawcą, prosimy powołać się na serwis auslugi.pl
Mapa Bielsk

Powiększ mapę
współrzędne geograficzne Bielsk

52° 40′ 19″ N, 19° 48′ 25″ E
Podobne usługi

OPRYSKI NA KOMARY OPRYSKI NA KLESZCZE
Firma oferuję prace porządkowe w kilku wariantach.
Zakład ślusarski Stalmx-automatyka do bram-bramy- balustrady
Prace wysokościowe, usługi wysokościowe, prace alpinistyczne
Odśnieżanie dachów Kraków, odśnieżanie, odśnieżanie dachu, o

Inne Usługi szukam, tutaj dodasz lub znajdziesz ogłoszenie o innych usługach, drobnych, naprawach, kominiarskich, dekarskich, pomocniczych, pogrzebowych, szklarskie, pocztowe, detektywistyczne, darmowe i inne.

ogłoszenia
Usługi Oferty - auslugi.pl 2017r.
Wszystkie prawa zastrzeżone!
 
Serwisy Internetowe E-GRUPA